Всі на сто відсотків знають: якщо в кишечнику не вистачає корисних мікроорганізмів, не варто очікувати нормального травлення. Але не всі знайомі з іншими, несподіваними побічними ефектами дисбактеріозу.

Недавні дослідження довели, що корисні бактерії – це основа успішної розумової та соціальної діяльності людини!
Деякі бактерії, що живуть у кишечнику, не беруть участі в засвоєнні їжі, а займаються захистом стінок, зміцненням слизової. І виконують вони дуже важливу роботу: не дають вмісту кишечника потрапляти в кровотік.

Якщо таких бактерій дефіцит, вивільняються цитокіни, які починають запальні процеси та впливають на формування втоми. Звідси й постійний стрес, непродуктивність та зміни в поведінці.
Здоровий мікробіом людини впливає на поведінку.
Ще одне дослідження говорить, що в дітей, які мали багату мікрофлору організму, було набагато менше алергічних реакцій. А от стафілококи можуть, навпаки, збільшити випадки алергії, тому що вони вбивають інші мікроорганізми.
Здорова мікрофлора допомагає чинити опір частим алергіям.
Під час одного з досліджень на мишах учені довели, що вживання певного виду лактобактерій допомагає позбутися тривожних симптомів, нервових розладів і напруги. Вчені давали піддослідним лактобактерію Lactobacillus rhamnosus, яка знаходиться в кисломолочних продуктах, та отримали несподівані результати.

Завдяки цьому дослідженню вчені та дієтологи припустили, що, якщо щодня вживати в їжу грецький йогурт (цей продукт найбагатший на Lactobacillus rhamnosus), можна поліпшити настрій і позбутися тривожних симптомів, зменшити вплив стресу.
Бактерії в кишечнику пов'язані з хімічними речовинами мозку.
На головну
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Лактовіт Форте, капсули. Р.П. МОЗ України №UA/0160/01/01 від 26.11.18 №2181. Представництво «Мілі Хелскере Лтд» в Україні, 01032, м. Київ, бул. Т.Шевченко, 33-Б, (044) 498-13-34, (044) 498-13-35