ДЕ КУПИТИ
Де знайти корисні бактерії?
Ми пропонуємо пройти короткий тест-чек-лист,
щоб визначити, чи варто тобі турбуватися про мікрофлору кишечника.
У сучасному світі люди згадують про дисбактеріоз у найостаннішу чергу, коли починаються неприємні симптоми.
Які продукти варто включити в раціон, щоб збагатити свій організм пробіотиками та пребіотиками природним шляхом і надати профілактику дисбактеріозу?
КОМБУЧА
Напій на основі чайного гриба теж допомагає заповнити мікробіом, а також очищає організм від шлаків, нормалізує травлення.
Продукти, які містять пребіотики:
ЦИКОРІЙ
Дивно, але цей напій, на смак схожий на каву, стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, є пребіотиком.
БАНАНИ ТА ЯБЛУКА
Вони полегшують травлення й зменшують поширення хвороботворних бактерій, прискорюють метаболізм.
ЧАСНИК І ЦИБУЛЯ
Ці продукти збільшують кількість корисних бактерій, зміцнюють імунітет і борються з хвороботворними бактеріями, не даючи їм розмножуватися. До того ж вони чудово допомагають у приготуванні смачних страв.
Продукти, які містять пробіотики:
КВАШЕНА КАПУСТА, ЗАКРУТКИ
Ці страви містять велику кількість пробіотиків, особливо якщо в них не міститься оцет. Покращують травлення, допомагають перетравлювати важку їжу.
СИРИ
Ці страви містять велику кількість пробіотиків, особливо якщо в них не міститься оцет. Покращують травлення, допомагають перетравлювати важку їжу.
ЙОГУРТ І КЕФІР
Кисломолочні продукти, які не були пастеризовані та знежирені, містять безліч корисних бактерій, що пригнічують розмноження таких мікроорганізмів, як, наприклад, хелікобактер пілорі, які викликають виразку шлунку.
Пребіотики та пробіотики з харчових продуктів допомагають підтримати організм, але не можуть відновити пошкоджену мікрофлору. Під час терапії антибіотиками для захисту від дисбактеріозу та для нормалізації шлунково-кишкового тракту рекомендовано приймати Лактовіт Форте. Це лікарський препарат, а не БАД, перевірений неодноразово під час клінічних досліджень.

Лактовіт Форте – твій головний помічник для збереження краси та молодості, здоров'я та продуктивності!
На головну
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Лактовіт Форте, капсули. Р.П. МОЗ України №UA/0160/01/01 від 26.11.18 №2181. Представництво «Мілі Хелскере Лтд» в Україні, 01032, м. Київ, бул. Т.Шевченко, 33-Б, (044) 498-13-34, (044) 498-13-35